wtorek, 30 października 2012

amulety ręce boga

amulety ręce boga

Ręce Boga, srebro

Srebrny fetysz prasłowiański wyrażający Najwyższą Zupełną Boskość. Strzeże i pomaga w wszelkim postępowaniu. Wyrób tkacki: srebro Średnica: 23 mm

Spedycja dotarła do mnie bardzo szybko,profesjonalna obsługa.Amulet schludnie dokonany,wypatruje znacznie lepiej niż na unieważnieniu,wielkość na rzecz mnie w samodzielnie raz.Donikąd się bez niego nie ruszam,zalecam wszelkiemu kto odczuwa związek z mniemaniami swych przodków.

Ogromnie cudownie i smacznie wykonany maskotka. Niezbyt znaczny, ale owo nie szkodzi. Trzyma się miłosiernie na rzemieniu, nie spada. Na owładnięciu wypatruje jak brzuchaty, w faktyczności jest płaski. Kompetentna praca :)

Rzemyk - srebrne pozostałości, 50cm
Starannie wykonany czarnuch pas ze srebrnymi przytwierdzeniem. Drobny, a za jednym zamachem zniosły. Dopasowany aż do odroczenia talizmanów srebrnych, złocistych lub z brązu, wisiorków z głazami. Być może być również samodzielną ozdobą. średnica: 0,2 cm; długość: 50 cm

Rzemyk - srebrzyste PAN PANNA reszty, 45cm
Starannie wykonany Murzyn rzemień ze srebrzystymi zapięciem. Nieznaczny, a jednocześnie hartowny. Przyporządkowany lemegeton do powieszenia maskotkaów srebrnych, złocistych czy z brązu, wisiorków z kamieniami. Może być również samodzielną dekoracją. rozmiar: 0,2 cm; długość: 45 cm

Amulety Ręce Boga

Ręce Boga, pozłacane

Ręce Boga, pozłacane

Fetysz prasłowiański wyrażający Najwyższą Wszechogarniającą Boskość. Ekranuje i wspiera w wszelkim działaniu. (srebro pr. 925, śr. 24mm, złocone 24 kar złotem "włoskim")

Produkt estetycznie dokonany, zobrazowanie i zdjęcie zamieszczone na paginie prawidłowe ze klasą rzeczywistym. Płynne czynności zakupu i należności, szybka wysyłka. Produkt porządnie opakowany. Polecam!

amulety ręce boga

Ręce Boga, brąz

Sporządzony z brązu fetysz prasłowiański wyrażający Najważniejszą Zupełną Boskość. Chroni i wspiera w każdym sprawianiu. Rozmiar talizmanu: 23 mm

Transport trafiła bardzo żwawo, produkt jak stale rzetelnie zapakowany. Co aż do samego tworu, zdołałby być ileś bardziej natężony, minusem jest asercyj nieobecność rzemyka. Jednak samo sprawienie profesjonalne, myślę ze owoc majestatyczny pouczenia.

Jest świetny, sprezentowałam go Ukochanemu i cieszył się ogromnie. Wygląda wybitnie i oby spełnił swą powinność. Przesyłka szybka, uradzenie zalecam.

bardzo fajny kolia acz na rzecz mnie mógłby byc trochę większy:P

Idiota Thora 2 - niszczy kiepskie zamysły przeciwników, pułapki, przeszkody
Znak niszczący wszelkie zepsute zamiary wrogów, wsypy, trudności i przeszkody stretching dzieci Dzianina: Stop metali barwnych Pasek darmowo!!! Wymiary: ok. 3.5 x 2.3 cmBrak komentarzy:

Prześlij komentarz